Tay Park Kafe-Restoran

İşletme Hakkında


Mavişehir’in en gözde mekanlarından olan TAY PARK, güler yüzlü personeliyle, siz değerli dostlarımıza sabah 08:00 - akşam 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Güne mükemmel başlayacağınız serpme/mükellef kahvaltı çeşitlerimiz haftanın yedi günü mevcuttur. 

 

120 kişi kapasiteli tesisimizde siz değerli dostlarımız güzel vakit geçirirken, çocuklarımız da güvenlikli, geniş yeşil alanda ve oyun parkında gönül rahatlığıyla oynayabilir. Dileyenler, sadece sıra numarası alarak taylarımıza ücretsiz binebilirler.

 

Tay Park Kafe-Restoran'da serpme ve mükellef kahvaltı çeşitlerimizin yanı sıra ızgara çeşitleri, tost çeşitleri, hamburger ve pizza çeşitlerimizden de tadabilirsiniz.

 

Son bir tavsiye; çocuklarımız için özel olarak dizayn edilmiş, yeşilliğin ve birbirinden eğlenceli oyuncakların arasındaki Toys Kafe'de çocuklarımız için hazırlanan özel menülerle unutulmayacak doğum günü ya da diğer özel gün kutlamalarınızı keyifle yapabileceğinizi unutmayın sakın. Tay Park'a gelip Toys Kafe'yi görmeden gitmeyin olur mu?

 

Çalışma Saatleri

Hafta içi / Hafta Sonu:

08.00 - 22.00Sayfa Görüntülenme :82559
Rezervasyon : 0 232 324 49 98 / 0 533 371 80 13
Yönetici : Ufuk SÜME

Adres : Mavişehir / Aziz Nesin / No: 114 / Karşıyaka / İzmir