Kurumsal

Kurumsal

Kent A.Ş., 24 Eylül 1990 tarihinde kurulmuştur. 31.12.2017 tarihi itibariyle, şirketin %96 hissesi Karşıyaka Belediyesi'ne, geriye kalan %4’lük hisse Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Ege Şehir Planlama A.Ş. (%2), İzdeniz A.Ş. (%1) ve İzfaş A.Ş. (%1)’ye aittir. Önceki dönemlerde ortaklığı bulunan Ünibel A.Ş., mevcut tüm hissesini 09.11.2016 tarihinde Ege Şehir Planlama A.Ş.’ye devretmiştir.

Şirketimiz; 1990 yılından bu yana edindiği tecrübe ve birikimleri, hizmet anlayışı, tesislerinin benzersiz konum ve mimarileri ile Karşıyaka’da bir MARKA’dır.

Kalite Politikamız:

Tesislerimize tek bir merkezden üretim ve sevkiyat yapılmaktadır. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun, gerekli izin, belge ve onaylar alınmış olarak üretim gerçekleştirilmektedir. Merkezi olarak belirlenmiş kıstas ve standartlarda pişirme ve servis yapılmaktadır. Yemeklerimiz lezzetini öncelikle, içine kattığımız sevgiden ve müşterilerimize verdiğimiz değerden almaktadır.

Hijyen Politikamız

Mekân temizliği, ürün temizliği, malzeme temizliği ve personel temizliği; konusu gıda olan bir müessese için “olmazsa olmaz” kurallardır. Tüm personelimize periyodik olarak Hijyen Eğitimi verilmektedir ve tüm tesislerimiz, Gıda Mühendisi ve Veteriner Hekim personelimizin de dahil olduğu Denetim Birimimiz tarafından periyodik olarak denetlenmektedir. “Her şeyden önce sağlık ve hijyen!” şirketimizin temel prensibidir.

Misyonumuz

Misafirlerimizin kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri ve aldıkları bütün hizmetlerden hoşnut kalmaları arzusuyla, her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanmış ikramlar sunmayı görev bildik. Hizmetimizi sunarken; güler yüzlü iletişim halinde kalmayı, misafirlerimizi neşe içinde karşılamayı, neşe içinde ağırlamayı ve neşe içinde uğurlamayı şiar edindik.

Vizyonumuz

Kent A.Ş. ailesi olarak vizyonumuz, sürekli gelişim felsefesi doğrultusunda değişen şartlara hızla uyum sağlamak ve misafirlerimizin çeşitlenen isteklerini kusursuz şekilde yerine getirmektir. Keyifle hizmet etmeyi sürdürülebilir kılmak ve misafirlerimizi hep mutlu uğurlamak için hizmet içi eğitimlerimiz temel basamağımızdır. Motivasyon, etkili iletişim, risk yönetimi ve diğer birçok önem arz eden başlıkta, uzman eğiticiler kanalıyla gerçekleştirdiğimiz düzenli eğitimlerimiz, iş geliştirme ve kalite anlayışımızın itici gücüdür. Sağlam adımlarla yürüdüğümüz bu yolda, mesleki donanımımızı durmadan geliştirmeyi ve dünya standartlarında üreten, hizmet veren bir kuruluş olmayı yol gösterici ilkemiz olarak benimsedik.

Temel Amacımız

Kent A.Ş., 7 restoran, 12 kafeterya, 4 düğün salonu, 4 market, 2 çay bahçesi ve 1 çocuk müzesi ile Karşıyaka’nın en güzel yerlerinde, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası anlayışı ile her yeni gün daha fazla Karşıyakalıyı misafir etmektedir. Her yaştan insana hitap eden tesislerimizin temel özelliği güler yüzlü personeli ve kendi üretimi nefis menüleri ile sanki evinizdeymiş gibi hissetmeniz! Bir Karşıyakalının, Kent A.Ş. tesislerinde kendini evinde hissetmesi kadar doğal başka bir şey var mıdır?

Neden Kent A.Ş.?

Yemyeşil bir atmosfer ve çocuk parklarıyla güzelleşen tesislerimizde yaz ayları başka keyifli; sıcacık personeli, tadına doyulmaz sahlebi, kulakları şenlendiren canlı müzik performanslarıyla kış ayları başka keyifli! Karşıyaka’nın dört bir tarafına serpiştirilmiş tesislerimizde alternatif çok. Dilerseniz kilo ile kahvaltı, dilerseniz kilo ile et! Dilerseniz tuzda balık, dilerseniz dondurmalı kazandibi! İster a la carte ister self servis. Neden Kent A.Ş.? Kent A.Ş. çünkü tercihiniz nasıl olursa olsun, sizi mutlu edecek bir tesisimiz mutlaka var.

Kent A.Ş. Ailesi Olarak Var Gücümüzle Çalışıyoruz Çünkü

Var gücümüzle çalışmamızın sebebi bütün Karşıyaka’yı kucaklama arzumuzdandır. Sosyal belediyecilik anlayışı ile işlettiğimiz tesislerimizde her bütçe için uygun bir seçenek mevcut. Yaklaşık 700 personelimiz ve 40’a yakın tesisimizle her gün ve günün her anı sizlerleyiz. Sizlerle olduğumuz anların kıymetini biliyoruz ve daha iyiye yol almak için durmaksızın çalışıyoruz.

Her şey Kent’imiz için!