Latife Hanım Kafe

Karşıyaka tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Latife Hanım Köşkü, adeta küllerinden yeniden doğdu.

Türkiye\’nin dört bir yanından Latife Hanım Köşkü Anı Evi’ni görmeye gelenler hem kafemizde keyifli vakit geçirme imkanına sahip oluyor hem de Mustafa Kemal Atatürk, annesi Zübeyde Hanım ve eşi Latife Hanım’ın balmumu heykellerinin de bulunduğu Anı Evi’ni geziyorlar.

Latife Hanım Köşkü’nün 3000 m² bahçesinde kurulan açık hava kafeteryası Karşıyaka Belediyesi kuruluşu olan Kent A.Ş. tarafından işletiliyor. Köşkün ağaçlık alanı üzerinde oluşturulan kafeterya Karşıyakalıların gözdesi oldu. Bir nostalji çay bahçesi atmosferinde düzenlenen kafeterya Karşıyaka’nın göbeğinde Karşıyakalılar’a yemyeşil bir ortamda olağan üstü bir serinleme ve dinlenme imkanı sunuyor. Dev ağaçların altında, yeşil çimlerin üzerinde, ekstra gölgelik donanımıyla, hasır ahşap sandalye ve masalarla kurulan kafeterya ziyaretçilere kelimenin tam anlamıyla huzur veriyor.Kafeterya mönüsünde yer alan soğuk ve sıcak içecekler ile sandviç ve ızgara çeşitleri son derece makul fiyatlarla servis yapılıyor.

Latife Hanım Köşkü’nün bahçesinde kurulan açık hava kafeteryası, Karşıyakalıların gözdesi oldu. Bir nostalji çay bahçesi atmosferinde düzenlenen kafeterya, Karşıyaka’nın göbeğinde Karşıyakalılara yemyeşil bir ortamda olağanüstü bir serinleme ve dinlenme imkanı sunuyor.

Dev ağaçların altında, yeşil çimlerin üzerinde, ekstra gölgelik donanımıyla, hasır/ahşap sandalye ve masalarla kurulan kafeterya, ziyaretçilere kelimenin tam anlamıyla huzur veriyor. Kafeterya menüsünde yer alan soğuk ve sıcak içecekler ile sandviç ve ızgara çeşitleri son derece makul fiyatlarla servis yapılıyor.

Açılış - Kapanış

Pazartesi 08:00-19:00
Salı 08:00-19:00
Çarşamba 08:00-19:00
Perşembe 08:00-19:00
Cuma 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar 08:00-19:00

İletişim