Kent’te Sanat Söyleşileri’nin ikincisi 10 Haziran’da Güzel Sanatlar Parkın’da

Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. tarafından düzenlenen; şehre rengini, ruhunu ve neşesini yeniden kazandıracak olan açık hava söyleşilerinin ikincisi, Yazar Gülşah Elikbank’ın moderatörlüğünde Gazeteci Barış Terkoğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi 25. ve 26. dönem Milletvekili, PM Üyesi Eren Erdem’in katılımıyla 10 Haziran saat 19.00’da Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı’nda gerçekleşecek.

Karşıyakalıların yoğun ilgi gösterdiği Kent Sanat Söyleşileri’nde; aşktan, siyasete siyasetten hayata, dünden bugüne birçok konu konuşuluyor. İzmir’in kültürel hayatını hareketlendirmek ve şehrin ileri gelenlerinin bu sanatsal atılımın bir parçası olarak söz sahibi olması için düzenlenen söyleşiler, sosyal mesafe gözetilerek, herkese açık ve ücretsiz şekilde gerçekleşiyor.

“SANATÇININ ÜRETMEYE BİZİM DE ONLARI ALKIŞLAMAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Sanatçının üretmeye bizim de onları alkışlamaya ihtiyacımız var. Pandemi süresince her şeyin yasaklandığı bir süreçte normalleşme ile beraber Kent’te Sanat Söyleşileri’ne başladık. Park Kafe’de her perşembe soluk alacağımız söyleşilere tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi.

Sanat havasını içinize çekerken, İzmir’in yaz akşamlarını hissedebileceğiniz bu söyleşiler perşembe günleri saat 19.00’da Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı’nda devam edecek.