Emekçi Cumhuriyet Kadınları Denizkent’te  Buluştu.

“Kadınlar üretiyor, Cumhuriyet gelişiyor” temasıyla Denizkent Kır Bahçesi’nde Kent A.Ş. tarafından Emekçi Cumhuriyet Kadınları Etkinlikleri düzenlendi. Saat 14:00’da başlayan etkinlikte; konserler, dans gösterileri, sergiler ve el emeği ürünler stantları yer aldı. Yüzlerce kişinin katıldığı etkinlik, ziyaretçilere muhteşem anlar yaşattı. Sunuculuğunu Selver Saper’in yaptığı etkinliğe, Karşıyaka Belediyesi Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın eşi Öznur Tugay ve kızı Alya’da katıldı. Öznur Tugay etkinliğe katılan katılımcılara katılım belgelerini takdim etti.

Etkinlik Karşıyaka Belediyesi Bandosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı.  Miniklerin vals gösterisi ve Ulis Bale Modern Dans Okulu 50-75 yaş grubunun dans gösterisi ile devam eden etkinlikte, ziyaretçiler dansçılara alkışlarıyla eşlik etti. Bostanlı Mahalle Merkezi Ege Bölgesi Zihinsel Engelliler Derneği’nin roman havası dansıyla şenlenen etkinlik, Telkare takı sanatı defilesi ile göz kamaştırdı. Egeyi Sevenler Derneği’nin tango ve baçata danslarıyla hız kazanan etkinliğe, Şef Sezgin Topçu önderliğinde İzmir Cumhuriyet korosunun verdiği muhteşem konser damga vurdu.

Ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatan Emekçi Cumhuriyet Kadınları Etkinlikleri, Onuncu Yıl ve İzmir Marşı eşliğinde son buldu.