Denizkent Restoran Muhteşem Lezzetler Sunmaya Devam Ediyor

Denizkent Restoran misafirlerine muhteşem lezzetler sunmaya devam ediyor. Kış mevsimine özel tatlarıyla Mavişehir’in kalbinde müthiş manzarasıyla misafirlerine en iyi hizmeti veren Denizkent Restoran, yeni açılan bahçe alanı ile deniz manzarası eşliğinde akşam yemeği keyfi imkânı sunuyor.

Lokasyon olarak İzmir’in en güzel mekânlarından birine sahibiz diyen Denizkent Restoran Müdürü Uğur Karslı “Uzun zamandır hizmet veren ve aynı kadroyla devam eden bir mekânız. Misafirlerimiz kendilerini mekânımızda evinde gibi hissediyorlar. Çocuklarını burada büyüten misafirlerimiz var. Nerdeyse her misafirimizi özel salatalarını yapacak kadar tanıyoruz. Bazı konuklarımızın oturduğu masalar bile sabittir. Salata ustamız, misafirlerimizin ismine göre salata çıkartır. Usta biliyor şeklinde siparişler alınır. Mevsimine göre Ege ot çeşitleriyle meze dolabımızı zenginleştiriyor, mevsim balıklarını en taze şekilde misafirlerimize sunuyoruz. Bize özel ürünlerden Karides Mantı ve Erişteli Özel Soslu Deniz Mahsulleri misafirlerimiz tarafından çok tercih ediliyor.” ifade etti.

Denizkent Restoran, balıkların en tazesi ve en bol çeşidiyle, lezzetli ara sıcakları ve mezeleriyle güzel bir akşam yemeği için misafirlerini bekliyor.