Denizkent Balık Restoran

İşletme Hakkında


Restoranımız Mavişehir’in abartısız en güzel manzarasına sahiptir. Kışlık ve yazlık olarak, iç ve dış iki ayrı servis mekanı olan restoranımızda iç mekan 300, dış mekan ise 500 kişi kapasitelidir. Ayrıca, 100 kişilik iskele bölümümüzde de misafirlerimizi ağırlamaktayız.

 

Mavişehir’de denizle iç içe olan işletmemizde her türlü balığı bulabilir, eşsiz tazelikte deniz ürünlerinin ve Ege'nin sağlıklı, lezzetli otlarının tadına varabilirsiniz. Tesisimizde beğeneceğinizi umduğumuz bir şarap mahzenimiz de bulunmaktadır. 

 

Denizkent Balık Restoran, balıkların en tazesini ve en bol çeşidini bulabileceğiniz, lezzetli ara sıcakları ve mezeleriyle güzel bir akşam yemeği yiyebileceğiniz nezih bir restorandır. İş yemekleri, özel toplantılar için ayrı menü uygulamaları da yapılmaktadır.

 

Yaz döneminde kafe bölümü ile servis veren restoranımız, Mavişehir'in yaşam kaynağı haline gelmiştir. Denizkent Kafe'de aperatif yiyeceklerin en lezzetlilerini bulabilirsiniz ve Denizkent Kafe'de kutladığımız doğum günlerinin keyfi bambaşka olur! Bizden söylemesi...

 

Denizkent Balık Restoran ve Denizkent Kafe'de ücretsiz otoparkımız ve çocuklarımızın da güzel vakit geçirmesi için iki ayrı oyun parkı ile siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmetler sunmaya devam ediyoruz.Sayfa Görüntülenme :54923
Rezervasyon : 0 232 324 10 20 / 0 552 336 86 98 / 0 554 812 17 80
Yönetici : Uğur KARSLI / Hilmi GÜNEY

Adres : Mavişehir / 2043 / No: 9 / Karşıyaka / İzmir